Відбувся перший матч за Суперкубок України з баскетболу

7,1 т.

У неділю, 23 вересня, відбувся перший матч Суперкубка України з баскетболу, в якому чемпіони "Черкаські Мавпи" програли володарю Кубка країни - "Дніпру". Поєдинок на паркеті ПС "Будівельник" завершився з рахунком 76:101.

Вже з перших хвилин було помітно перевагу гостей. Команда Дениса Журавльова виглядала згуртованим колективом, в той час як в діях черкащан відчувалася серйозна розрізненість. Зіграла свою роль і втому після єврокубкових баталій.

"Мавпи" ніяк не могли організувати злагоджені дії ні в атаці, ні в захисті. Дніпряни раз по раз набирали очки, пішовши на велику перерву маючи перевагу в 18 очок.

Не змогло зупинити команду з Дніпра і дурна поведінка головного тренера Дениса Журавльова. Наставник за хамство на адресу суддів отримав два поспіль технічних фолу і був змушений покинути арену.

Друга половина зустрічі стала формальність. "Дніпро" впевнено володів ініціативою весь ігровий час і заслужено переміг.

Читайте: ''Явний конфлікт'': Бродський жорстко висловився про українську зірку НБА

Гра у відповідь пройде через тиждень, 30 вересня, в Дніпрі. Початок о 14:00.

Нагадаємо, обидві команди вже провели гри в єврокубковому турнірі. У першому матчі першого раунду Кубка Європи ФІБА черкащани перемогли в Норвегії "Кьонгсберг", а дніпряни поступилися в Греції "Лавра".