"Черкаські Мавпи" і "Дніпро" перемогли в Суперлізі Парі-Матч

8,9 т.
'Черкаські Мавпи' і 'Дніпро' перемогли в Суперлізі Парі-Матч

"Черкаські Мавпи" обіграли "Політехнік" на виїзді у поєдинку Суперліги Парі-Матч. Зустріч на ФСК "Локомотив" завершилася з рахунком 76:91.

Гості сповна скористалися втомою "Політехніка", який два дні тому провів непростий поєдинок проти "Київ-Баскета". Більш свіжі "Мавпи" дуже швидко заволоділи ігровою ініціативою і, забезпечивши собі комфортну перевагу, поступово збільшували відрив від суперника. Прекрасні дії в атаці Олександра Кольченка забезпечили черкащанам двозначну різницю в другій десятихвилинці, хоча "Політехнік" кілька разів включався в боротьбу і скорочував відставання.

Читайте: "Київ-Баскет" здолав "Політехнік" у Суперлізі Парі-Матч

Після великої перерви гості втратили концентрацію, чим тут же скористалися харків'яни. Господарі наблизилися до чемпіона України до 5 очок, проте втрати м'яча "Політехніком" в атаці подарували шанс "Мавпам" знову відірватися від суперника.

У кінцівці зустрічі черкащани продовжували контролювати те, що відбувалося на майданчику. Харків'яни поспішали скоротити відрив, адже часу залишилося не так багато, але нервозність у діях господарів негативно позначалася на точності передач і кидків. У підсумку "Мавпам" вдалося впевнено довести матч до перемоги.

У паралельному поєдинку "Дніпро" вдома не без проблем обіграв "Київ-Баскет". Підопічні Дениса Журавльова завдяки впевненій грі у другій половині зустрічі перемогли суперника 75:65.

Команди з перших хвилин вели боротьбу за лідерство, по черзі виходивши вперед. Причому жодному з суперників не вдалося відірватися більш, ніж на три очки. Дві приголомшливі команди демонстрували свій настрій на перемогу, радуючи вболівальників неймовірною грою на майданчику. У другій десятихвилинці завдяки ривку 0:6 дніпряни оформили найбільший відрив у зустрічі до восьми очок. Але після великої перерви столичні гості знову включилися в боротьбу і зробили різницю більш комфортною для себе.

У третій чверті "Дніпро" продовжив володіти ігровою ініціативою і навіть зумів зробити різницю двозначною, але "Київ-Баскет" дуже швидко зменшив перевагу суперника.

Кінцівка зустрічі вийшла дуже захопливою. Незважаючи на те, що господарі вели в рахунку з комфортною перевагою, достроково оголошувати їх переможцями зустрічі було занадто рано. Наставник киян Євген Мурзін шукав пробоїни в грі суперника, щоб повернути свою команду в гонку за лідерство. Однак "Дніпро", націлений на перемогу, зупинити було вже неможливо. У підсумку господарі перервали шестиматчеву переможну серію "Київ-Баскета", порадувавши своїх уболівальників.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в поєдинку Суперліги Парі-Матч у неймовірній боротьбі "Одеса" здолала "Запоріжжя". Фантастична зустріч двох команд завершилася з рахунком 95:88.