"Черкаські Мавпи" програли в овертаймі у Суперлізі Favbet

3,4 т.
'Черкаські Мавпи' програли в овертаймі у Суперлізі Favbet

У чемпіонаті України з баскетболу у суботу, 9 грудня, відбувся черговий поєдинок регулярного сезону у Суперлізі Favbet. Господарі бабла "Черкаські Мавпи" на рідному майданчику в овертаймі поступилися "Рівне-ОШВСМ" 86:94.

Відео дня

Протистояння очікувалося дуже конкурентним, і всі прогнози у цьому плані виправдалися на всi сто: переможець визначився в овертаймi, і ним стало Рівне – 94:86 на користь команди Михайла Переверзія.

Поєдинок почався досить нервово: рахунок було відкрито лише через півтори хвилини після введення м'яча в гру. Однак потім команди швидко знайшли свої кидки, насамперед з дальньої дистанції (44 відсотки влучань у першій чверті у Мавп проти 37 у Рівного). Господарі паркету залишили за собою першу десятихвилинку насамперед завдяки ривку 13:3 у її середині.

У другій чверті Рівне перехопило ініціативу, спочатку зрівнявши рахунок (36:36), а перед великою перервою американський легіонер команди Ромео Сміт нарешті вивів її вперед (40:38). Рівненці стали значно краще рухати м'яч, результативність їхньої лави запасних була вищою, ніж у резервістів Мавп, а кількість втрат - менше - це також лягло в основу того, що на 15-хвилинний відпочинок у статусі лідера пішли саме підопічні Михайла Переверзія.

Високий градус протистояння анітрохи не зменшився й у другій половині гри. При цьому обидві команди демонстрували якісний баскетбол. У третій чверті ініціативою продовжувало володіти Рівне, яке виграло цю десятихвилинку.

Заключну чверть краще розпочали Мавпи. На 34-й хвилині центровий команди Андрій Агафонов триочковим кидком зрівняв рахунок (70:70). Гра абсолютно закономірно перейшла в клатч, а потім і в овертайм. При цьому команди постійно змінювали одна одну в якостi лідера.

Вирішальну п'ятихвилинку набагато впевненіше провело Рівне, яке зуміло взяти суперника реванш за поразку в першому колі.

У переможців 21 очко набрав Олександр Шепелев. Дабл-дабл оформив Ромео Сміт (19 очок + 13 підбирань). Одразу 11 передач партнерам віддав партнерам Дмитро Тимощук.

Найрезультативнішим гравцем у Черкаських Мавп став Ерік Бун Джуніор - 24 очки, до яких він додав 11 пiдбирань та 8 передач. У Андрія Агафонова 22 очки та 9 пiдбирань.

Після цього матчу у суперників вирівнявся баланс перемог та поразок – 8-5.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи — Рівне-ОШВСМ 86:94 (27:17, 11:25, 21:25, 22:14, 5:13)

Черкаські Мавпи: Бун Джуніор 24 + 8 передач + 11 підбирань + 3 перехоплення - 5 втрат, Агафонов 22 + 9 підбирань, Кальніченко 12, Новіков 6, Кузнецов 3 – старт; Далкорт 11, Скіра 5, Руслов 3, Назаренко 0, Упир 0, Фесун 0, Мiтiрiч 0.

Рівне: Сміт 19 + 13 підбирань + 4 передачi, Соловйов 17 - 3 втрати, Джойнер 16 + 5 передач, Водолазський 10, Мочалов 5 — старт, Шепелев 21, Тимощук 6 + 11 передач + 3 перехоплення, Поносов 0.