Поразка чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 20 жовтня

8,3 т.

У виїзному матчі Суперліги Парі-Матч чемпіон України "Черкаські Мавпи" поступився южненському "Хіміку" з рахунком 93:76, а столичний "Київ-Баскет" не встояв в Одесі, програвши однойменним клубу - 89:79.

Два непоступливих суперника з самого початку зустрічі не відпускали один одного. Старт поєдинку вийшов дуже динамічним: команди обмінялися ефектними слем-данками і радували уболівальників точними кидками. Рівна перша чверть відзначилася на рахунку: чемпіон України пішов на перерву, випереджаючи суперника всього на 4 очки.

Другу десятихвилинку "Хімік" почав дуже активно, змушуючи свого опонента фолити. Після потужного старту господарям вдалося вийти вперед. Неймовірна гра двох непоступливих рівних за класом суперників тримала в напрузі до великої перерви. "Мавпи" намагалися скоротити відставання триочковими кидками, однак у чемпіона України мало що виходило. Кінцівка другої чверті вийшла дуже динамічною, але "Хімік" зміцнив своє лідерство, збільшивши перевагу до 10 балів.

Читайте: "Черкаські Мавпи" і "Дніпро" стартували в групі Кубка Європи ФІБА

Після великої перерви темп гри значно впав. Втомлені після матчу в Косово "Черкаські Мавпи" продовжували відпускати свого суперника вперед. І навіть тайм-аут, який взяв наставник гостей, не допоміг чемпіону України включитися в гру. Лише під кінець третьої десятихвилинки підопічні Міхельсона скоротили відставання до 10 очок.

В останній чверті "Хімік" повністю контролював хід поєдинку. Господарі не дозволили "Мавпам" повернути інтригу в протистояння і відібрати у них третю поспіль перемогу в Суперлізі Парі-Матч.

"Хімік" - "Черкаські Мавпи" - 93:76 (23:27 26:12, 22:22 22:15)

"Хімік": Рябчук (9), Едвін (21 + 7 підбирань + 4 передачі), Войналович (2), Павлов (15 + 7 підбирань), Антипов (11 + 5 підбирань) - старт; Мальчевський (6 + 7 підбирань), Ковальов, Марченко, Сидоров (14 + 6 передач - 4 втрати), К. Джонс (15)

"Черкаські Мавпи": Б. Янг (7), Кольченко (14), Ткаченко (6), Чумаков (16), Скапінцев - старт; Коклі (15 + 6 підбирань), Артамонов (8 + 5 передач), русла, Мельник, Отверченко (10), Воєвода

У свою чергу "Київ-Баскет", для якого гра в Одесі стала другою виїзної поспіль, не зміг скласти конкуренцію місцевій команді. Підопічні Євгена Мурзіна за всю гру жодного раз не вели в рахунку.

Гра була досить цікавою в першій чверті, коли гості не давали опоненту піти у відрив. Однак на початку другої 10-хвилинки перевага південців досягло двозначного числа. До великої перерви одесити вели в рахунку 44:30.

Кияни спробували повернути інтригу, але в першій же атаці суперника в третій чверті отримали дальній точний кидок з фолом. Цей момент надав ще більшої впевненості, і далі вони продовжили бомбардувати кільце суперників, домігшись фори +19.

Остання 10-хвилинка фактично перетворилася в повну формальність. "Київ-Баскет" боровся за різницю і за три з половиною хвилини до кінця зуміли скоротити відставання до семи пунктів, лле в підсумку одесити не дозволили гостям перевести гру в овертайм.

БК "Одеса" - "Київ-Баскет" - 89:79 (20:12, 24:18, 24:23, 21:26)

БК "Одеса": Вітолса (20 + 5 передач + 6 втрат), Прокопенко (2), Бєліков (18), Хелманіс (5), Тищенко (14 + 8 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення + 4 втрати) - старт; Пустозвонов (12 + 5 підбирань), Шеляковс (11 + 6 підбирань), Щепкін (5), Новіков (2), Ткачук

"Київ-Баскет": Горобченко (4), Луценко (8 + 5 передач), Крутоус (18), Сандул (12 + 5 підбирань), Мангано (5 + 10 підбирань) - старт; Петров (16 + 3 блок-шота), Крик (7 + 4 втрати), Носков (5), Челован (4), Подковиров

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" зазнав першої поразки в новому сезоні Суперліги Парі-Матч.