"Черкаські Мавпи" і "Дніпро" провели заключні поєдинки в Кубку Європи ФІБА

7,0 т.
'Черкаські Мавпи' і 'Дніпро' провели заключні поєдинки в Кубку Європи ФІБА

У заключному поєдинку групового раунду Кубка Європи ФІБА "Черкаські Мавпи" поступилися на виїзді "Стяуа" з рахунком 87:70. Підопічні Максима Міхельсона нав'язали боротьбу супернику з Румунії, але не зуміли здолати свого суперника.

Старт поєдинку чемпіони України відверто провалили. Господарі дуже швидко вийшли вперед і нарощували свою перевагу. На перерву румунська команда пішла, випереджаючи суперника на 14 очок.

Але на початку другої чверті приголомшливий ривок у виконанні "Мавп" змусив "Стяуа" занепокоївся і взяти тайм-аут. Тренер господарів знайшов потрібні слова за одну хвилину, розповівши команді, як розправлятися з небезпечними атаками черкащан. Підказки наставника допомогли румунам знову збільшити свій гандикап, але до великої перерви українські баскетболісти наблизилися до суперника на відстань далекої атаки.

Потужний старт "Стяуа" в третій десятихвилинці змусив Максима Міхельсона брати тайм-аут. Підказки тренера оживили атаку "Мавп", які тут же повернулися в гру і впритул наблизилися до суперника. Однак провал черкащан в нападі перед заключною чвертю дозволив "Стяуа" забезпечити собі комфортну перевагу в 9 очок.

Останню десятихвилинку "Мавпи" відверто провалили. Румунські баскетболісти повністю контролювали події на паркеті і не дозволили своєму опонентові повернути інтригу в протистояння. У підсумку в заключному єврокубковому поєдинку черкащани змушені були змиритися з поразкою.

Читайте: ''Особливий проект'': баскетболіст збірної України висловився про "Черкаські Мавпи"

У паралельному поєдинку, який нічого не вирішував в турнірному плані, "Дніпро" здобув перемогу над фінською "Катайєю" з рахунком 81:65.

Безкомпромісна боротьба на старті зустрічі показала фінським баскетболістам, що українці все одно будуть битися до кінця. Команди ні на крок не відпускали один одного, відзначаючи результативними атаками. Непоступлива гра двох налаштованих на перемогу опонентів тривала у другій десятихвилинці. Команди по черзі виходили вперед і до великої перерви ніхто з них так і не зміг заявити про себе як про лідера протистояння.

Після перерви "Катайа" шокувала суперника потужним ривком і відірвалася на шість очок. Але дніпряни здаватися не збиралися. Вони дуже швидко скоротили відставання і знову включилися в боротьбу за лідерство, а неймовірні дії Мішули дозволили "Дніпру" вийти вперед з перевагою в 6 очок перед заключною чвертю.

Фейерічная кінцівка у виконанні української команди подарувала їм першу перемогу в груповому раунді Кубка Європи ФІБА. Дніпряни впевнено контролювали хід подій і холоднокровно довели гру до бажаного результату.

Як повідомляв OBOZREVATEL, баскетболіст збірної України дебютував в іспанському клубі.