Баскетболіст збірної України дебютував за іспанський клуб

6,6 т.

Форвард молодіжної збірної України з баскетболу Андрій Грицак провів перший матч у чемпіонаті Іспанії. 18-річний українець зіграв за "Естудіантес".

У програній грі з "Барселоною" (84:101) Грицак провів на паркеті одну хвилину, відзначившись точним триочковим і підбиранням на чужому щиті (рейтинг ефективності 4).

У регулярному чемпіонаті країни після 7 турів "Естудіантес" займає 15-е місце (2 перемоги і 6 поразок). "Барселона" йде третьою із 8 перемогами за однієї поразки.

У складі каталонців також грав українець Артем Пустовий, котрий за 5 хвилин на паркеті зумів набрати два очки, зробити два підбирання і поставити два блок-шоти.

Читайте: Українець Михайлюк повернувся у "Лейкерс" і став кращим у команді

Нагадаємо, що крім Грицака і Пустового в іспанській першості виступають В'ячеслав Кравцов ("Бургос"), Володимир Герун ("Бреоган") і В'ячеслав Бобров ("Гіпускоа").

Напередодні кандидат у збірну України — 19-річний атакуючий захисник люблінської "Олімпії" Іссуфу Санон видав феєричний матч у чемпіонаті Словенії, і вніс значний вклад у перемогу своєї команди над клубом "Рогаскі" 99:81.