Чемпіон України зазнав поразки у Кубку Європи ФІБА

Дніпро - Анвіл

Чемпіон України з баскетболу "Дніпро" у 2-му турі Кубку Європи ФІБА, який у ці дні проходитьу так званому пузирi в Польщі, програв місцевому "Анвілу" – 71:74.

Матч став дзеркальним відображенням гри 1-го туру проти "Фрібурга". Як і напередодні, українці вели рівну боротьбу в першій половині, але на відміну від поєдинку 1-го туру, в цій зустрічі зазнали поразки.

"Дніпро" в атаці

Ключовою стала третя чверть, яку підопічні Дениса Журавльова програли з рахунком 12:20. Українці нічого не могли вдіяти з Іваном Алмейдою і Кендалом Дайксом. "Дніпро" ніяк не міг налагодити оборону, багато пропускав із фарби і програвав підбір.

Іссуфу Санон

У четвертій чверті у дніпрян був шанс перевести гру в овертайм. За 8 секунд до кінця четвертої чверті вони скоротили відставання до 2 очок, однак більшого добитися не змогли.

Анатолій Шундель
Дмитро Глєбов
Дмитро Глєбов в атаці

Зазначимо, що 28 січня у 2-му турі Кубку Європи ФІБА свої ігри проведуть "Київ-Баскет" і "Прометей".

У 1-му турі ці українські клуби зіграли між собою. Зустріч завершилася з рахунком 66:72 на користь "Прометея".