Чемпіон України добув яскраву перемогу в Суперлізі Парі-Матч

8,9 т.
Суперліга Парі-Матч

У чемпіонаті України з баскетболу в середу, 20 грудня, були зіграні чергові поєдинки розіграшу Суперліги Парі-Матч.

Центральним протистоянням ігрового дня стала зустріч в Києві, де чинний володар золотих медалей першості, київський "Будівельник", обіграв віце-чемпіона України "Хімік" - 82:56.

Читайте: У пастці: сніговий армагедон ледь не зірвав суперматч чемпіонату України

Господарі паркету з перших секунд позначили свою перевагу, поступово збільшуючи розрив в рахунку. Центровий киян Михайло Анісімов просто знищував суперників, раз по раз атакуючи з під кільця.

Підопічні Віталія Степанівської не змогли нічого протиставити кинджальним атакам суперника, поступаючись опонентам по всіх статтях.

У третій десятихвилинці різниця в рахунку стабілізувалася, але в четвертій чверті "Хімік" здався, дозволивши "Будівельник" оформити впевнену перемогу.

У ще одному поєдинку "Черкаські Мавпи" забили 111 очок в битві з одеською "БІПОЙ". Черкащани володіли тотальною перевагою і ні секунди ігрового часу не дали гостям вийти в рахунку вперед.

Наступний матч-день в Суперлізі Парі-Матч запланований на 22 грудня, коли "Хімік" зіграє з "Мавпами" (18:30), а "Будівельник битися з" БІПОЙ "(19:00). До цього, 21 грудня," Дніпро "відправиться в гості до" Політехніку "(18:00).

Нагадаємо, що 9 грудня "Будівельник" влаштував справжній трилер з місцевими "Мавпами". Програючи 6 очок, на останніх секундах столичні баскетболісти змогли перевести гру в овертайм і здобути перемогу.