"Будівельник" здобув першу перемогу у топ-16 Кубку Європи ФІБА

2,6 т.
'Будівельник' здобув першу перемогу у топ-16 Кубку Європи ФІБА

Київський "Будівельник" здобув свою першу перемогу у топ-16 Кубку Європи ФІБА, обігравши у Словаччині "Патріоти Левіце" 77:76.

Українська команда перед грою втратила свого лідера Богдана Близнюка, який через температуру не зміг допомогти одноклубникам. Підопічні Валерія Плеханова важко почали гру, лише на четвертій хвилині набравши перші очки. Втім, вже у другій половині першої чверті Будівельник вийшов вперед і тримав лідерство майже до кінця гри.

При цьому господарі до останнього тримались за результат, а на останній хвилині словаки вийшли вперед 76:75. Завдяки двом влучним штрафним Будівельник повернув собі лідерство, але у Патріоти Левіце було майже 24 секунди на останню атаку. На щастя, кияни відзахищались і вирвали перемогу.

Вона стала першою для Будівельника в другому груповому раунді Кубку Європи ФІБА, залишивши шанси на вихід в чвертьфінал.

Кращим у Будівельника став Джонні Берганемескел з 26 очками, а з українців відзначимо В'ячеслава Боброва з 5 очками та 10 підбираннями.

Кубок Європи ФІБА. Другий груповий раунд

Левіце, Словаччина

Патріоти Левіце – Будівельник 76:77 (20:25, 16:15, 22:21, 18:16)

Будівельник: Бобров 5 + 10 підбирань, Гудвін 18, Грант 19 + 11 підбирань, Крутоус 2, Зотов 3 – старт; Берганемескел 26 + 5 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення – 6 втрат, Тихонов 4, Браун 0, Маяускас 0, Васіляускас 0

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!