"Будівельник" здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА

2,1 т.
'Будівельник' здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА

Київський "Будівельник" здобув другу перемогу в груповому раунді Кубку Європи ФІБА. Столичні баскетболісти у виїзній грі 3-го туру перемогли нідерландський "Гронінген" 74:61.

Кияни зробили потужний ривок у першій чверті й упевнено виграли першу половину, отримавши 20 очок переваги вже після 20 хвилин гри. У другій половині господарі вирівняли гру, але цього виявилось недостатньо для повернення інтриги. Команда Валерія Плеханова впевнено довела матч до звитяги, вигравши з рахунком 74:61.

Будівельник реалізував 8 із 21 триочкових та загалом мав значно кращі кидкові показники. Найкращим у складі киян став захисник Джонні Бергаменаскел, який закинув 7 із 13 триочкових і з 27 очками став найрезультативнішим гравцем матчу. Корисно відіграв форвард збірної України Богдан Близнюк, який до 13 очок додав 8 підбирань та 6 передач (РЕ 19).

Наступний матч Кубку Європи ФІБА "Будівельник" зіграє 2 листопада проти італійського "Бриндізі".

Кубок Європи ФІБА. Груповий раунд

"Гронінген", Нідерланди. Арена MartiniPlaza

"Гронінген" (Нідерланди) — "Будівельник" (Україна) 61:74 (8:19, 12:21, 26:21, 15:13)

"Будівельник": Бергамнаскел 27 + 3 передачі + 2 перехоплення, Близнюк 13 + 8 підбирань + 6 передач, Гудвін 13 + 8 підбирань, Грант 12 + 7 підбирань, Бобров 2 + 4 підбирання + 3 передачі — старт, Тихонов 4 + 6 підбирань, Браун 2 + 7 підбирань + 4 блок-шоти, Крутоус 1, Маяускас 0, Тиртишник 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Будівельник" у другому турі програв естонському "Калеву". Зустріч в Італії завершилась із рахунком 74:83.

У 1-му турі "Будівельник" із рахунком 70:74 здолав на виїзді італійський "Бриндізі".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!