"Будівельник" завдав "Дніпру" першої поразки в сезоні Суперліги Favbet

1,7 т.
'Будівельник' завдав 'Дніпру' першої поразки в сезоні Суперліги Favbet

"Дніпро" зазнав першої поразки в сезоні, поступившись на власному майданчику "Будівельнику" з рахунком на 74:80 старті другого кола регулярного чемпіонату Суперліги Favbet.

Після рівного старту матчу, "Дніпро" зробив ривок 7:0 в кінцівці першої чверті, вигравши її 23:15, а на початку другої десятихвилинки господарі довели свою перевагу до 12 очок. Втім, "Будівельник" витримав цей удар, вирівняв гру і ще в другій чверті лідер гри змінювався шість разів.

В кінцівці Дубоненко двома очками вивів "Дніпро" вперед 42:40 перед великою перервою, але інтрига в матчі зберігалась.

На третю чверть більш зібраним на майданчик вийшли баскетболісти столичної команди – надійна гра в захисті, агресивна під кільцем суперника, де Сандул без проблем вигравав підбирання, а дніпряни регулярно фолили на атакуючих гравцях. Плюс у Будівельника в цій чверті полетіли дальні. Це дозволило виграти десятихвилинку 23:6, зробивши серйозну заявку на перемогу.

В останній чверті "Будівельник" впевнено контролював гру, вигравав +15 за три хвилини до кінця, коли "Дніпро" все ж зумів знайти сили на фінальний ривок. Господарі скоротили своє відставання до 6 очок, але шансів виграти кияни їм не дали.

Статистично відзначимо, що якщо під своїм кільцем у команд рівновага за підбираннями 26:26, то в нападі "Будівельник" зібрав 27 підбирань, тоді як "Дніпро" – 14. Окрім того, "Будівельник" виконав 36 триочкових, реалізувавши 11, тоді як "Дніпро" 5 з 18.

При цьому "Дніпро" набрав 22 очка у швидких відривах (проти 4 у "Будівельника"), а лава запасних господарів набрала 30 очок, тоді як у "Будівельника" – 9 (всі на рахунку Кошеватського), тоді як решту балів заробила основна п’ятірка.

Найрезультативнішим став Олександр Кольченко з 25 очками, реалізувавши 6 з 14 триочкових. Володимир Конєв та Максим Сандул оформили дабл-дабл. У "Дніпра" найбільше очок набрав Михайло Горобченко – 15 балів і 7 передач.

"Дніпро" зазнав першої поразки в сезоні, що не позначилось на першому місці команди. Будівельник вийшов на другу сходинку.

Завтра, 5 грудня, "Будівельник" зіграє проти "Запоріжжя", а "Дніпро" продовжить свої виступи у регулярному чемпіонаті в середу, 6 грудня, матчем проти БІПИ.