"Будівельник" пробився до наступного раунду Кубку Європи ФІБА

1,3 т.
'Будівельник' пробився до наступного раунду Кубку Європи ФІБА

Київський баскетбольний клуб "Будівельник" обіграв Гронінген у матчі останнього туру першого групового етапу Кубка Європи ФІБА. Зустріч завершилась із рахунком 86:81.

Українська команда не надто вдало почала гру, програвши першу чверть 25:30, але вже в другій чверті підопічні Валерія Плеханова наздогнала суперника і виграла половину 45:44. В третій десятихвилинці Будівельник збільшив свою перевагу до 12 очок і далі довів матч до перемоги.

В іншому матчі групи Бріндізі майже весь матч вигравав у Калева, що ставило під питання вихід Будівельника в наступний раунд, але італійська команда провалила кінцівку, програвши її 0:9, а з нею і матч 72:73.

Серед українців відзначимо Богдана Близнюка, який зробив тріпл-дабл з 13 очками, 11 підбираннями та 10 передачами

Таким чином, Калев виграв групу, а Будівельник з другого місця пробився до другого групового етапу Кубку Європи ФІБА.

Кубок Європи ФІБА. 6-й тур

Веролі, Італія

Будівельник – Гронінген 86:81 (25:30, 20:14, 24:20, 17:17)

Будівельник: Грант 13 + 5 підбирань, Гудвін 18 + 6 передач, Бобров 8 + 7 підбирань, Коломойський 5, Близнюк 13 + 10 підбирань + 11 передач – старт; Браун 12, Крутоус 9, Василяускас 5, Тихонов 3, Маяускас 0, Грицак 0