"Будівельник" обіграв "Дніпро" втретє у сезоні Суперліги Parimatch

1,5 т.
'Будівельник' обіграв 'Дніпро' втретє у сезоні Суперліги Parimatch

Матчем "Будівельника" та "Дніпра" у столичній GymMaxxArena стартував новий бабл чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Parimatch. Це була третя зустріч команд у сезоні, і втретє переможцем матчу виявився Будівельник 76:65.

Кияни вже на початку другої чверті оформили двозначну перевагу, яку впевнено втримували завдяки непоганому відсотку влучань дальніх кидків і перевазі за підбираннями, а також через мінімальну кількість втрат (4 за першу половину).

На велику перерву команди пішли за переваги Будівельника +14, у четвертій чверті кияни вели +25 – і кінцівка матчу перетворилась на формальність – тренери обох команд догравали матч переважно резервістами, що дозволило Дніпру трохи наблизитись до суперника в рахунку.

Найрезультативнішим у переможців став Володимир Конєв, який набрав 22 очки. Відзначимо також Максима Сандула, який до 4 очок додав 16 підбирань та 7 передач. У Дніпра 22 очки на рахунку Сергія Загреби.

Будівельник залишається в Суперлізі без поразок, вигравши 16-й матч і впевнено очолюючи турнірну таблицю. Дніпро йде четвертим із 10 перемогами в 16 іграх.

Завтра, 25 січня, Дніпро зіграє проти Запоріжжя, а Будівельник отримає день відпочинку і свій матч проти запоріжців на завершення баблу проведе в четвер.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Київ, GymMaxxArena

Будівельник — Дніпро 76:65 (21:17, 26:16, 12:12, 17:20)

Будівельник: Приймак 2, Буренко 9 + 8 підбирань, Сандул 4 + 16 підбирань + 7 передач, Кольченко 13, Конєв 22 + 5 підбирань – старт; Нікітін 12, Хохоник 8 + 5 передач, Кабанов 3, Сафонов 3, Зайцев 0, Рахметов 0, Хижняк 0

Дніпро: Вільховецький 2, Сорочан 4, Тимофеєнко 14 + 8 підбирань + 5 передач, Закурдаєв 8, Загреба 22 + 7 підбирань – старт; Тарасенко 8, Колдомасов 4, Бондарчук 3, Бачурін 0, Шкода 0, Джеріхов 0

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!