"Будівельник" обіграв "Черкаські Мавпи" у Суперлізі Windrose

2,8 т.
'Будівельник' обіграв 'Черкаські Мавпи' у Суперлізі Windrose

Столичний "Будівельник" здобув чергову перемогу у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Команда Ігорса Міглінієкса здолала на виїзді "Черкаські Мавпи", не давши супернику жодного разу повести в рахунку, – 82:96.

Із перших хвилин гри гості захопили ініціативу. Підтверджуючи свій статус фаворита, кияни вже до середини першого періоду відірвалися на 10 очок, що змусило наставника "Мавп" Максима Міхельсона взяти тайм-аут.

Однак це ніяк не вплинуло на домінування будівельників, які закінчили чверті з показником +19 на табло. За другу 10-хвилинку господарям вдалося відіграти 8 пунктів.

Після великої перерви кияни трохи збільшили темп, не даючи черкасцям скоротити відставання у рахунку. Відмінно себе проявляв американський розігрувальник Джером Рендл, який у результаті набрав 24 очки.

На вирішальну чверть команди вийшли з відривом кияни у "+8". "Мавпи" спробували здійснити камбек, але кияни досить впевнено тримали комфортну дистанцію в рахунку, а ближче до кінцівки почали ловити суперників на помилках.

У підсумку "Будівельник" здобув 20-ту перемогу в сезоні та закріпився на другому рядку турнірної таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Прометей" здобув перемогу над ізраїльським "Хапоелем" і вийшов у топ-16 Ліги чемпіонів ФІБА.