Успіхи "Запоріжжя" і "Прометея": результати Суперліги Паріматч 13 лютого

Суперліга

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 13 лютого, граються чергові поєдинки в регулярному сезоні Суперліги Паріматч.

У двох зустрічах, яка пройшли в режимі бабла в Кам'янському, "Запоріжжя" обіграло "Хімік" (72:68), а "Прометей" був сильнішим за "Миколаєва (90:75).

У матчі із Запоріжжям у дебюті зустрічі більш налаштованими на перемогу були гравці Хіміка, які напередодні поступилися Прометею. Лідером атак южненців став Войналович, який ще за першу чверть набрав 11 очок. На велику перерву команди пішли за 13-очкової переваги Хіміка.

Южненці значно влучніше атакували з середньої відстані та з-за дуги.

По перерві запоріжці ще збільшили тиск на суперника. Піймав свою гру Маяускас, який за третю чверть набрав 12 очок проти двох за першу половину. Як наслідок, до заключної чверті запоріжці скоротили відставання до п`яти очок.

Попри спротив Хіміка, запоріжці й надалі продовжували наздоганяти суперника та вийшли вперед за три хвилини до кінця ігрового часу. Два влучні триочкові Форчуна, схоже, деморалізували суперника на останніх хвилинах. Хімік вже не зміг відігратися. Запоріжжя здобув 14-ту перемогу в сезоні.

Найрезультативнішим у переможців став Форчун – 18 очок. У Маяускаса 14 очок та 5 підбирань.

Запоріжжя – Хімік – 72:68 (11:25, 18:17, 20:12, 23:14)

Запоріжжя: Форчун 18, Маяускас 14о + 5пд, Тихонов 10о + 9пд, Кеффі 8о + 7пд + 10пр, Грицак 7о + 6пд, Сизов 6о + 6пд, Мальчевський 6, Титов 3, Міхеєв, Морозов.

Хімік: Нельсон 14о + 8пд, Войналович 13, Марченко 12, Саліван 11о + 13пд, Антипов 9о + 7пд, Зотов 4, Рябчук 3, Ковляр 2, Клевзуник, Мироненко.

Прометей після рівної першої половини зміг заволодіти ініціативою та перемогти – 90:75.

Першу половину команди провели доволі рівно. В стартовій чверті сильнішим був Прометей, в другій – Миколаїв. Початкові 10 хвилин представники Кам’янського демонстрували хорошу реалізацію – з 9 влучань 5 були триочковими. Це дозволило їм повести +7. Проте, далі вже "корабели" змогли закинути 9 разів (2 триочкових), на що Прометей відповів 7 влучаннями (1 триочковий). Під щитами команди демонстрували рівну гру – 20 підбирань проти 21. Тож, з рахунком 42:42 розпочалася велика перерва.

Миколаїв – Прометей 75:90

Після неї гра кардинально змінилася. Особливо це стосується боротьби під щитами. Якщо в першій половині вона була рівною, то в третій чверті Прометей домінував. Команда Віталія Чернія зробила 19 підбирань проти 6 у суперника. Це давало їм змогу робити кидки другого шансу і вони їх робили – 9 влучних пострілів з яких 5 триочкових. Також Прометей суттєво переважав суперника в командній грі – 23 передачі проти 14.

Заключну частину Прометей розпочав з перевагою +14 і впродовж 10-хвилинки лише її збільшував. Вона досягала 19 очок, але завдяки результативним проходам Омоери та Еджа наприкінці матчу зафіксувалася на 15 балах. Тож, впевнена перемога Прометея – 90:75.

Миколаїв – Прометей 75:90 (17:24, 25:18, 15:29, 18:19)

Миколаїв: Омоера 15 очок + 7 підбирань + 2 передач, Колтер 6 очок + 1 підбирань + 6 передач, Конате 13 очок + 5 підбирань + 1 передач, Едж 12 очок + 1 підбирань + 1 передач, Дубоненко 6 очок + 1 підбирань, Едріан 10 очок + 5 підбирань + 3 передач

Прометей: Вон 13 очок + 1 підбирань + 3 передач, Липовий 13 очок + 6 підбирань + 2 передач, Стефенс 20 чок + 8 підбирань + 3 передач, Маєрс 15 очок + 7 підбирань + 3 передач, Петров 8 очок + 5 підбирань + 2 передач

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в київському баблi відбулися чергові п'ять поєдинків Суперліги Паріматч.