Збірна України з баскетболу з поразки стартувала на турнірі у Туреччині

2,5 т.

Національна чоловіча збірна України з баскетболу програла Туреччині у стартовому матчі товариського турніру, який розпочався у Стамбулі. Зустріч завершилась із рахунком 70:96.

Команди грали не в повних складах, у нас поза складом залишається Олексій Лень, у Туреччини не грав Шейн Ларкін, а на трьох представників НБА у господарів у нас був захисник Торонто Святослав Михайлюк.

Туреччина з першої чверті володіла ініціативою і закономірно перемогла, вигравши три з чотирьох чвертей. У нас не "пішли" триочкові – 2/11 за першу половину і 4/16 за матч, тоді як суперник реалізував 11 з 22 дальніх.

Плюс десь не вистачило агресії в атаці, тому що за 20 хвилин ми виконали лише 1 штрафний, а за всю гру – 7, тоді як Туреччина лише за першу половину набрала з лінії штрафних 13 очок.

Найрезультативнішим в складі нашої команди став Артем Пустовий з 16 очками, у Святослава Михайлюка 12 очок, Богдан Близнюк набрав 10 балів.

12 серпня, Україна зіграє в Стамбулі проти Польщі. Початок гри о 17:00.

Турнір у Стамбулі, Туреччина

11 серпня. Арена "Сінан Ердем Даум"

Туреччина — Україна 96:70 (25:12, 24:17, 26:19, 21:22)

Україна: Сидоров 6, Михайлюк 12 – 6 втрат, Близнюк 10, Скапінцев 4, Пустовий 16 + 6 підбирань – старт; Санон 6 – 6 втрат, Ткаченко 3, Войналович 0, Герун 3, Крутоус 0, Лукашов 4, Бобров 6