БІПА здобула другу поспіль перемогу в Суперлізі Favbet

1,8 т.

БІПА-Збірна Одеської області одержала другу перемогу поспіль на старті другого кола регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, обігравши у Дніпрі "Кривбас" 78:57.

Гра двох гірших команд в турнірній таблиці не була надто яскравою і супроводжувалась великою кількістю помилок. За першу половину гри обидві команди на двох зробили 19 втрат, що на одну більше, ніж результативних передач.

Якщо першу чверть виграв "Кривбас" 12:11, то другу десятихвилинку БІПА розпочала з двох точних дальніх, що зумовило невелику перевагу одеситів в першій половині. БІПА в цій чверті реалізувала п’ять триочкових, тоді як "Кривбас" першу дальню спробу реалізував лише в кінці чверті.  При цьому БІПІ не вистачало агресії в атаці – лише 2 штрафних за перші 15 хвилин.

"Кривбас" "тримався в грі" до середини третьої чверті, але останні чотири хвилини чверті програв 6:15, завдяки чому БІПА отримала +12 перед останньою десятихвилинкою.

Там "Кривбас" почав з ривка 5:0 за першу хвилину, але далі набрав всього 10 очок, тоді як БІПА вільно почала реалізовувати свої атаки, впевнено довівши матч до перемоги.

Показавши кращу реалізацію кидків (45% проти 35%) і вигравши підбирання (45 проти 33) БІПА одержала закономірну перемогу. Показово, що при майже рівній кількості втрат, БІПА набрала 21 очко після втрат суперника і 17 у швидких відривах, тоді як у "Кривбаса" це 8 очок у швидких відривах і 8 очок після втрат.

У переможців відзначимо Євгена Ткаченко, який оформив дабл-дабл з 11 очками, 10 підбираннями та 6 передачами, та Олександра Шашкова з 16 очками. У Кривбаса найрезультативнішим став Лейтерренс Рід з 14 очками.

"Кривбас" завершить бабл у "Дніпрі" матчем проти "Будівельника", а БІПА, яка почала друге коло з двох перемог, зустрінеться з господарями баблу "Дніпром".