БІПА продовжила переможну серію: результати Суперліги Parimatch 9 листопада

1,6 т.

В Луцьку в межах другого ігрового дня баблу зіграли БК "Запоріжжя" та БІПА, яка представляє Одеську область.

"Запоріжжя", як і в матчі проти "Говерли", відпустив суперника вперед ще в першій чверті. Підопічні Вадима Пудзирея ще до великої перерви мали двозначну перевагу за рахунок швидкого баскетболу та домінування у трисекундній.

Гравці "Запоріжжя" за першу частину гри припустились 13 втрат, які суперник дуже непогано трансформував у легкі очки в швидкому нападі. Перевага БІПИ на майданчику отримала відображення і на табло – +9 після 20 хвилин гри.

Змінити хід гри у другій половині "Запоріжжю" не вдалося: команда Кирила Вікторова продовжувала припускатися великої кількості втрат, а БІПА і надалі серійно набирала легкі очки. До того ж команда Вадима Пудзирея покращила відсоток реалізації триочкоких кидків. Вигравши другу половину з різницею в 20 очок, БІПА виграла матч із рахунком 89:60.

Капітан команди Олександр Рябчук став MVP гри, набравши 15 очок, а також зібравши 4 підбирання, 4 передачі та 4 перехоплення (РЕ 21).

БІПА в наступному матчі 21 листопада в Києві зіграє проти "Київ-Баскета", а "Запоріжжя" 23 листопада в Дніпрі протистоятиме "Будівельнику".