Неймовірна поразка чемпіона і божевільна перемога "Черкаських Мавп": результати матчів Суперліги

9,1 т.
хімік Черкаські Мавпи

3 листопада відбулися три матчі чемпіонату України з баскетболу, два з яких завершилися справжніми драмами для фаворитів.

Центральним протистоянням стала битва южненського "Хіміка" та "Черкаських Мавп". Команди порадували уболівальників яскравим баскетболом в очній зустрічі, влаштувавши неймовірні розборки на паркеті "Олімп", що завершилися божевільною перемогою гостей (67:68).

Підопічні Міхельсона рвонули з місця в кар'єр, приголомшив віце-чемпіонів України на старті поєдинку. Южненці прийшли в себе лише в другій чверті, ставши потроху відігравати згаяне на початку гри.

Читайте: Під час матчу баскетболіст врізався в вікно, розрізавши шию

Після великої перерви "Хімік" на куражі пішов вперед і зумів вийти вперед, переламавши хід зустрічі. Проте, баскетболісти "Черкаських Мавп" за 2 хвилини до фінальної сирени зрівняли рахунок, перетворивши кінцівку в справжній трилер.

А коли здавалося, що господарі виграють з різницею в 2 очки, місцевих глядачів глибоко шокував Липовцев. Артем закинув "трійку" за 1,6 секунди до завершення зустрічі, вирвавши божевільну перемогу для своєї команди.

У паралельному напруженому матчі "Миколаїв" розібрався на виїзді з "Запоріжжям".

А ще одним трилером ігрового дня стала Заруба в Одесі, де БІПА приймала чинного чемпіона "Будівельник".

Кияни провалили початок зустрічі, за що і поплатилися в кінцівці. "Будівельники" всіляко намагалися врятувати гру, проте хаотична кінцівка завершилася на користь господарів.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що гравець збірної України серйозно насолив російському олігархові в НБА.