"Динамо" програло матч півфіналу чемпіонату України

7,2 т.
'Динамо' програло матч півфіналу чемпіонату України

Київське "Динамо" програло криворізькому "Кривбасу" в третьому матчі півфінальної серії чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Фаворит Спорт. Підопічні Володимира Рижова не змогли порадувати своїх вболівальників, поступившись - 68:73.

Столична команда змушена була відіграватися протягом практично всього матчу. Лише в середині третьої чверті динамівцям вдалося вирватися вперед на одне очко. Однак після цього "біло-сині" повністю провалили наступні сім хвилин гри, коли не могли вразити кільце суперника.

Саме цей відрізок гри став вирішальним. Прірва в 13 очок виявилася для господарів майданчика непереборною. Таким чином рахунок у серії став 2: 1 на користь "Кривбасу".

Читайте: Феномен! Албанський баскетболіст набрав 100 очок за матч

"Динамо" - "Кривбас" - 68:73 (17:25, 27:19, 13:17, 11:12)

"Динамо": Сліпенчук (2), Фанденберк (11), Липовий (7 + 7 підбирань + 4 передачі), Дроздов (23 + 6 підбирань), Анісімов (3 + 6 передач) - старт; Челован (10), Шундель (4 + 4 втрати), Доггетт (4), Чигринов (4), Фурс. "Кривбас": Бояркіна (7 + 4 передачі), Забірченко, Глєбов (22 + 6 підбирань + 5 передач), Липовцев (7), Івшин (12 + 3 перехоплення) - старт; Нікітін (10 + 5 підбирань), Олексій Щепкін (8), Тихонов (7), Артем Щепкін, Ворник, Дробязко, Кондратовець.

Рахунок в серії: 1-2

Як повідомляв "Обозреватель", український баскетболіст влаштував криваву "розборку" зі стіною спорткомплексу.