Збірна України U-16 програла "бронзовий" матч Євробаскету

6,9 т.
Збірна України з баскетболу U16

Збірна України з баскетболу U-16 програла Словенії в матчі за третє місце чемпіонату Європи в дивізіоні "В". Зустріч у Софії завершилася з рахунком 71:79.

Вирішальною у битві стала третя десятихвилинка, яку підопічні Андрія Харчинського програли з рахунком 12:22. Словенці агресивно поводилися в трисекундній зоні і впевнено грали на добиванні. Їхній лідер Драган, який ще за підсумками трьох періодів був близький до дабл-даблу, допоміг своїй команді завершити третій період із рахунком 63:51.

Хороший захист і продуктивність Клевзуніка і Кіма в середині четвертого періоду наблизила українців до суперника на відстань двох триочкових - 62:68. Однак розвинути свій успіх наші баскетболісти не змогли. Словенія реалізувала кілька важливих атак у клатчі і, збільшивши різницю в рахунку, вберегла себе від неприємностей.

Україна - Словенія 71:79 (27:24, 12:17 12:22, 20:16)

Україна: Клевзунік (19 + 7 підбирань), Кім (17 + 6 підбирань + 4 перехоплення), Бачурін (13 + 5 підбирань), Шорсткий (12 + 6 передач + 5 втрат), Грицак (4 + 4 передачі + 4 перехоплення), Скіра (3), Сидорук (3), Бобчук, Сорочан.

Словенія: Драган (25 + 10 підбирань), Горбачов (14 + 5 підбирань), Глас (14), Лічен (9 + 10 підбирань).

Читайте: Юні українські баскетболісти вийшли в півфінал чемпіонату Європи

Таким чином, збірна України займає четверте місце на чемпіонаті Європи U-16 і зупиняється за крок від дивізіону "А", куди, крім Словенії, вийшли Росія та Ізраїль.