Україна нез'ясовно програла Естонії на Євробаскеті-2015

8,5 т.

Збірна України з баскетболу знову програла на чемпіонаті Європи. Підопічні Євгена Мурзіна у третьому турі групового турніру несподівано поступилися команді Естонії.

Початок матчу вийшов шокуючим для українців, яких букмекери вважали явними фаворитами. Наші гравці зовсім не встигали за швидконогими опонентами, які, до того ж, прийнялися точними ударами бомбардувати український кошик з дальньої дистанції. Лише до кінця першої чверті наші прийшли в себе і зуміли переважити чашу терезів на свою користь.

Читайте: Україна - Естонія: відео кращих моментів матчу

Старт другої десятихвилинки також залишився за прибалтами. Однак розігравсшись, Рендл почав розривати оборону Естонії. До великої перерви натуралізований американець мав у своєму активі 16 очок, подарувавши Україні 10 пунктів переваги.

Що сталося з нашою збірною у третій чверті, повинні розібратися тренери. Українці взялися програвати все, що тільки можна. У естонців знову пішли дальні кидки, і десятихвилинку наші суперники виграли в 16 (!) очок.

Читайте: Євробаскет-2015. Турнірні таблиці

Естонці продовжили терзати нашу команду і у вирішальній чверті. За 8 хвилин до сирени прибалти вели в 11 пунктів. Це струсонуло підопічних Мурзіна. Хлопці прокинулися, а з появою на майданчику Кирила Фесенка почали тиснути. Підібравшись до естонців на відстань витягнутої руки, наші знову відпустили опонента.

Переломним у грі міг стати момент за 1 хвилину і 51 секунду до кінця. Естонці заробили неспортивні фоли на Мішула, і нашим вдалося набрати 5 очок в одній атаці. Але помилка Рендла в одній із атак коштувала Україні перемоги.

У середу, 9 вересня, українці зіграють з господарями турніру латишами.

Євробаскет-2015. Група D УКРАЇНА - ЕСТОНІЯ - 71:78 (15:14, 23:14, 6:22, 27:28)

Україна: Лукашов, Липовий (7), Пустозвонов (4 + 7 підборів), Тимофеєнко (3 + 5 підбирань), Фесенко (6) - старт; Рендл (22 + 4 передачі + 4 підбирання), Мішула (11), Зайцев (10), Корнієнко (8 + 5 підборів), Сизов. Естонія: С.Сокк (5 + 6 передач), Вейдеман (15 + 6 підбирань + 6 передач), Арбет (26), Талтс (10 + 7 підборів), Тоом (3), - старт; Кангур (9), Відні (5 + 8 підборів), Курбас (5). Кидки з ближньої та середньої дистанції: 15/33 (45%) - 14/30 (47%) Кидки з дальньої дистанції: 6/23 (26 %) -11/33 (33%) Штрафні кидки: 23/29 (79%) - 17/22 (77%) Підбори: 37-37. Передачі: 13-18. Втрати: 18-11.