Збірна України феєрично обіграла Чехію на чемпіонаті Європи

6,4 т.

Збірна України (U-18) виграла заключний матч на юніорському чемпіонаті Європи з баскетболу, який проходить в Греції. Наша команда у напруженому поєдинку лише в овертаймі здолала Чехію - 99:91 (24:16, 16:27, 26:18, 20:15, 18:10). Команди з перших хвилин почали демонструвати відкритий баскетбол і зустріч більше була схожа на гойдалки. Українці впевнено розпочали гру і в першому періоді оформили собі комфортну перевагу у 8 очок. Проте, вже до великої перерви "горіли" мінус три.

Читайте: Україна розгромно перемогла на чемпіонаті Європи

Відпочивши, наші баскетболісти знову зібралися і повернули собі в актив +9 перед заключною десятихвилинкою. Але, як і у випадку з другим періодом, підопічні Віталія Усенка знову розслабилися і дозволили чехам зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. Благо, подібної розкоші наші суперникові більше не дозволяли. Українці зуміли довести матч до переможного кінця і завершити турнір на 15-му місці. Нагадаємо, раніше Україна влаштувала матч-трилер з Іспанією на чемпіонаті Європи .