Український баскетболіст встановив рекорд у США

6,1 т.
Богдан Близнюк

Українець Богдан Близнюк став кращим у матчі Національної баскетбольної студентської ліги США (NCAA). Нападник "Східного Вашингтона" допоміг своїй команді здобути важку перемогу в овертаймі над "Морхед Стейт", а також встановити персональний рекорд у NCAA.

Наш співвітчизник провів на майданчику 40 хвилин. За цей час 22-річний уродженець Луцька набрав 34 очка (12/16 двоочкових, 1/3 триочкових, 7/10 штрафних), зробив 2 підбирання (1 під чужим щитом), а також віддав 5 результативних передач. При цьому Богдан зробив 5 втрат і двічі сфолив.

Читайте: Вперше за п'ять років в Україні відбудеться Матч усіх зірок баскетболу

"Вашингтон" зумів дотиснути суперника лише в овертаймі з рахунком 88:86 (47:38, 30:39, 11:9).

Нагадаємо, раніше "Обозреватель" повідомляв, що команда українця здобула шалену перемогу в НБА.