"Динамо" впевнено вийшло у фінал чемпіонату України

10,5 т.
'Динамо' впевнено вийшло у фінал чемпіонату України

Київське "Динамо" стало другим фіналістом чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Фаворит Спорт. Підопічні Володимира Рижова на виїзді здобули перемогу у вирішальному матчі серії з криворізьким "Кривбасом" - 73:62.

Команди не дуже результативно розпочали зустріч, закинувши в першій чверті всього 25 очок. Друга 10-хвилинка пройшла у рівній грі, і на велику перерву "Кривбас" пішов із перевагою в три пункти.

Вирішальним у грі став провал криворіжців у середині третьої чверті. Господарі протягом п'яти хвилин не могли вразити кільце суперника. Це вилилося в 12-очковий відрив динамівців. За три хвилини до фінальної сирени кияни були попереду на 18 пунктів і спокійно довели матч і серію до перемоги.

Читайте: Федерація баскетболу України влаштувала свято школярам Києва

Таким чином, у фіналі Суперліги Фаворит Спорт "Динамо" зустрінеться з "Хіміком".

Півфінал, серія до трьох перемог, матч №5

"Кривбас" - "Динамо" - 61:73 (14:11, 18:18, 11:24, 18:20)

"Кривбас": Бояркін (2 + 5 підбирань + 4 передачі), Забірченко (6), Глєбов (8 + 6 підборів + 5 передач), Липовцев (10 + 6 підбирань), Івшин (14) - старт; Ар.Щепкін (4), Тихонов (5), Ал.Щепкін (4), Нікітін (2), Дробязко (2), Кондратовець (2).

"Динамо": Чигринов (13), Липовий (2 + 4 підбирання + 9 передач), Фандерберк (19 + 5 передач), Дроздов (8 + 7 підборів), Анісімов (18 + 13 підбирань + 5 передач) - старт; Челован (3), Фурс, Шундель (10)

Рахунок в серії: 2-3.

Як повідомляв "Обозреватель", Федерація баскетболу України спростувала злиття з Приват-лігою Ігоря Коломойського.