"Черкаські Мавпи" здобули красиву перемогу в Суперлізі Парі-Матч

37,8 т.
Черкаські Мавпи - Миколаїв

"Черкаські Мавпи" в домашньому поєдинку регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу здобули красиву перемогу над МБК "Миколаїв". Зустріч на паркеті черкаського Палацу спорту "Будівельник" завершилася з рахунком 67:63.

У першій половині господарі просто змели миколаївських баскетболістів з майданчика. Впевнено граючи під кільцями і виконуючи точні дальні кидки "Мавпи" пішли на перерву з перевагою в +7.

Після перерви ініціативу перехопили гравці "Миколаєва" та мали відмінний шанс врятувати матч, але щільний захист черкащан дозволила порадувати місцевих уболівальників красивою перемогою.

"Черкаські Мавпи" - "Миколаїв" - 67:63 (18:9, 14:16, 18:27, 17:11)

"Черкаські Мавпи": Руслов (2+4 передачі), Сизов (9+5 підборів +4 передачі), Кальніченко (6+7 підбирань). Чумаков (9+2 блок-шоти), Скапінцев (10) - старт; Ткаченко, Мірошниченко (7), Полюляк (2), Воєвода, Адедіран (4+8 підбирань), Кобець (11), Девіс (7)

"Миколаїв": Тонченко (10), Горбатюк, Іванов (9+5 підборів), Онуфрієв (12+5 підбирань), Кушніров (13+7 підбирань +2 блок-шоти - 6 втрат) - старт; Мусієнко (3), Швець (9+7 підбирань), Лебединцев, Аникиенко (7+6 підбирань +2 блок-шоти)

Читайте: "Черкаські Мавпи" прикро програли "Кривбасу" в Суперлізі Парі-Матч

Свою наступну зустріч у першості країни підопічні Максима Міхельсона проведуть 20 листопада проти "Волиньбаскет".