"Черкаські Мавпи" здобули феєричну перемогу в чемпіонаті України, набравши 100 очок

7,4 т.
Мавпи - Волиньбаскет

"Черкаські Мавпи" впевнено обіграли вдома "Волиньбаскет" у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. Господарі показали видовищний баскетбол, здобувши ефектну перемогу з незвичним для чемпіонату України рахунком - 100:77.

Підопічні Максима Міхельсона активно почали зустріч, порадувавши місцевих уболівальників відкритою грою і блискучою реалізацією триочкових. У другій чверті гості перевернули все з ніг на голову, і пішли на велику перерву лідерами, маючи перевагу +2 очки.

Читайте: Розкішна перемога "Дніпра": всі результати дня Суперліги Парі-Матч

Третя десятихвилинка пройшла на зустрічних курсах, і обидві команди не давали один одному піти у відрив. Проте в заключній частині зустрічі "Мавпи" буквально декласували суперника, піймавши справжній кураж.

Здавалося, що у черкащан залітало в кільце просто все. Особливо виділявся третій номер господарів - екс-гравець збірної України Олександр Кольченко, який оформив дабл-дабл.

Суперліга Парі-Матч

"Черкаські Мавпи" - "Волиньбаскет" - 100:77 (28:19, 12:23, 22:18, 38:17)

"Черкаські Мавпи": Руслов, Сизов (16 + 7 підбирань + 6 передач), Кальніченко (19 + 7 підбирань + 4 втрати), Чумаков (15 + 7 підбирань), Адедіран (6) - старт; Девіс (20 + 4 передачі), Кольченко (14 + 11 передач + 3 перехоплення), Давидюк (8), Мірошниченко (2), Ткаченко, Воєвода.

"Волиньбаскет": Тимощук (21 + 5 передач + 5 втрат), Шконда (3), Рудаков (4), Фурс, Моторчук (6) - старт; Федчук (16 + 6 передач + 3 перехоплення), Дикий (14), Герасимчук (8), Коцький (3), Дейна (2), Глушко.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що чинний чемпіон "Хімік" здобув упевнену перемогу в Суперлізі Парі-Матч.