Збірна України U16 розгромила Норвегію на Євробаскеті

17,4 т.
Збірна України з баскетболу U16

Кадетська чоловіча збірна України U-16 переконливо перемогла Норвегію на старті чемпіонату Європи в дивізіоні В. Зустріч у Софії завершилася з рахунком 69:39.

Підопічні Андрія Харчинського впевнено почали старт поєдинку, вигравши його з рахунком 25:8. До перерви норвежцям вдалося трохи оговтатися і вирівняти гру. У другій чверті вони поступилися з різницею у два пункти, але відпочивати команди пішли, коли була перевага +19 на користь номінальних господарів.

У перерві тренер попросив наших хлопців не розслаблятися і вони доклали всіх зусиль для ще кращого результату. Після десятиочкового спурту в заключній чверті синьо-жовті досягли переваги в 31 очко.

Найрезультативнішим гравцем у складі збірної України став Андрій Грицак (20 очок, 7 підбирань). Не менш корисно зіграв Денис Клевзуник. Набравши менше на два очка (18), він здійснив 9 підбирань.

Читайте: Два баскетболісти збірної України отримали травми перед важливим турніром у Грузії

Наступний матч наші басктеболісти проведуть 12 серпня з Австрією. Початок о 20:30.