Визначилися чотири учасники 1/4 фіналу чемпіонату Європи

3,7 т.

У Франції відбулися перші чотири матчі плей-офф Євробаскету-2015. Свої поєдинки провели суперники збірної України по груповому раунду - Латвія і Бельгія, а також команди Словенії, Греції, Іспанії, Польщі, Франції та Туреччини. Прибалти впевнено розібралися зі Словенією (73:66) і вийшли до чвертьфіналу турніру. Бельгія, яка вибила Україну з чемпіонату Європи, з тріском програла Греції - 54:77.

Читайте: Євробаскет-2015. Табло турніру

В інших двох парах переможцями вийшли іспанці та французи. У першому випадку наші сусіди поляки провалили четверту чверть і в підсумку поступилися 66:80, а в іншому поєдинку Франція декласувала турків з рахунком 76:53.

Читайте: Євробаскет-2015. Розклад і результати

У неділю, 13 вересня, відбудуться ще 4 матчі плей-офф. Хорватія зіграє з Чехією, Сербія з Фінляндією, Ізраїль буде протистояти Італії, а Литва зустрінеться з Грузією.

Нагадаємо, збірна України здобула фантастичну перемогу над Латвією, проте зазнала чотири поразки і не змогла вийти з групи.