Збірна України з поразки стартувала на молодіжному Євробаскеті-2017

7,3 т.
Збірна України з баскетболу U20

Збірна України U-20 із поразки стартувала на молодіжному чемпіонаті Європи з баскетболу, який проходить із 15 по 23 липня в Греції.

У першому турі "жовто-сині" зустрілися з командою Литви. Дебютний матч нашої збірної на Євробаскеті-2017 завершився драматичним програшем із рахунком 79:92.

Обидві команди активно почали зустріч, одразу ж почавши вражати кільце суперника дальніми кидками. На жаль, реалізація литовців була на порядок вищою, ніж у нашої збірної. У підсумку першу чверть "жовто-сині" програли вчисту.

Читайте: Українець увійшов до символічної збірної Євробаскету 3х3

У другій 10-хвилинці підопічні Максима Міхельсона стали знаходити проломи в обороні суперників, вирівнявши гру. Хоча на велику перерву українці пішли з серйозним відставанням у рахунку (-17 очок).

Незважаючи на солідний розрив, наші хлопці не здалися на милість переможця. У третій чверті збірна України зробила серйозний ривок, скоротивши різницю в рахунку до 10 очок. У результаті заключна чверть перетворилася на справжню Зарубу, однак для феєричного камбеку нашим не вистачило зовсім трохи.

Нагадаємо, за особливостями системи змагань у плей-офф виходять всі команди з групи. В 1/8 фіналу вони перетинаються з представниками іншого квартету.

Наступний матч команда Максима Міхельсона проведе в неділю, 16 липня. Суперником збірної України у другому турі буде Латвія.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна України виграла "бронзу" Євробаскету 3х3.