Чоловіча збірна України 3x3 вийшла на чемпіонат Європи з баскетболу

25,8 т.
Збірна України з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла у чвертьфіналі кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи команду Ірландії - 19:10. Це дозволило нашим хлопцям потрапити в четвірку найсильніших, які зіграють у фінальному турнірі Євробаскету.

Українці відбили стартові атаки суперника, відкривши рахунок дальнім влучанням. Незабаром поєдинок був на хвилину зупинений - у запалі боротьби один з ірландців розбив руку до крові.

Незважаючи на жорстку і часом грубу гру суперника, наші хлопці продовжували нарощувати перевагу. Ірландці до кінця поєдинку так і не змогли змінити хід протистояння.

Читайте: Збірна України з перемоги стартувала у кваліфікації чемпіонату Європи

Чемпіонат Європи з баскетболу 3х3

Кваліфікація. 1/4 фіналу

Україна - Ірландія - 19:10

У півфіналі наша команда програла Іспанії (18:21), але за підсумками двох днів виступів на турнірі посіла третє місце.

Нагадаємо, що в першому ігровому дні турніру наші баскетболісти впевнено обіграли команди Андорри та Білорусі.