Битва титанів: у Києві відбувся феєричний поєдинок сезону Суперліги Парі-Матч

5,9 т.
Будівельник - Черкаські Мавпи

Київський "Будівельник" обіграв "Черкаських Мавп" у центральному матчі третього туру чемпіонату України з басктеболу. Поєдинок двох провідних клубів Суперліги Парі-Матч завершився з рахунком - 75:57 (19:17, 20:8, 23:17 13:15).

Обидві команди неймовірно активно почали зустріч. Підопічні Максима Міхельсона дали у першій чверті серйозний бій господарям, проте абсолютно провалили наступну 10-хвилинку, набравши всього 8 очок.

Читайте: "Схема працює": Бродський розповів про масштабний проект ФБУ

На велику перерву баскетболісти пішли за різниці +14 на користь господарів. Вийшовши із роздягальні, команда Євгена Мурзіна продовжила нарощувати перевагу, регулярно атакуючи щит "Мавп" дальніми кидками.

У дебюті четвертої чверті черкащани зробили серйозний ривок, однак оживити інтригу гостям так і не вдалося. У підсумку "Будівельник" здобув впевнену перемогу у своїй першій домашній грі нового сезону Суперліги Парі-Матч.

Нагадаємо, напередодні "Обозреватель" повідомляв, що чемпіонат України з баскетболу отримав нового спонсора - презентація відбулася в столичному Палаці спорту.