Збірна України здобула важку перемогу на молодіжному Євробаскеті-2017

17,5 т.
Україна Чехія Євробаскет

Збірна України здобула вкрай непросту перемогу на молодіжному Євробаскеті-2017. У битві за 9-16-е місце "жовто-сині" обіграли команду Чехії з рахунком 75:68.

Підопічні Максима Міхельсона активно почали зустріч, з перших хвилин захопивши ініціативу на паркеті University Hall в Іракліоні. Завдяки точним кидкам Павлова і Скапінцева наші пішли в швидкий відрив, створивши собі комфортну перевагу в рахунку.

Чехи намагалися нав'язати українцям свій баскетбол, проте "жовто-сині" впевнено контролювали хід поєдинку. На велику перерву команди пішли з різницею +13 на користь номінальних гостей.

Читайте: Юні українські баскетболісти показали збірній Росії, як потрібно співати гімн: опубліковано відео

У третій чверті збірна України трохи зменшила оберти, чим відразу ж скористалися суперники, скоротивши розрив у рахунку. У заключній 10-хвилинці наші й зовсім дозволили чехам відновити статус-кво, що викликало серйозну стурбованість у уболівальників і головного тренера.

Останні секунди зустрічі перетворилися на справжній "валідол". Обидві команди відповідали один одному атакою на атаку, допускаючи при цьому обопільну кількість помилок. У результаті українцям все ж вдалося дотиснути суперника, який занадто часто порушував правила в кінцівці, даючи нашим реалізовувати штрафні кидки.

Спостерігає матч команда Максима Міхельсона проведе в суботу, 22 липня. Суперником "жовто-синіх" у боротьбі за 9-12-е місце буде Швеція. Початок зустрічі о 16:45.

Нагадаємо, що збірна України вийшла в плей-офф молодіжного Євробаскету з третього місця, однак потім програла Сербії в 1/8 фіналу.