Україна програла Німеччині матч-трилер на молодіжному чемпіонаті Європи

11,2 т.

Збірна України (U-20) завершила свої виступи на молодіжному Євробаскеті-2015, який проходить в італійському Ліньяно. У заключному матчі команда Володимира Коваля програла Німеччині - 62:72. Українські баскетболісти провально почали зустріч і після першого періоду поступалися суперникам 9 очок. Після перерви наші хлопці зібралися і зробили опонентам гідний опір. У третій десятихвилинці німці знову були активнішими і довели розрив до +15. Здавалося, що інтрига в матчі померла, але українці приголомшили Німеччину в заключному періоді і протягом трьох хвилин здійснили агресивний камбек із загальним рахунком 11: 0.

Читайте: Україна - Німеччина - 62-72: дивитися відео матчу

На жаль, дотиснути німців підопічні Володимира Коваля не змогли. Величезне бажання вийти вперед зіграло з нашими гравцями злий жарт - вони почали кидати з-за дуги і допускати невимушені помилки. Суперник цим скористався і впевнено довів матч до переможного кінця. Нагадаємо, Україна завершила боротьбу за медалі молодіжного Євробаскету ще 16 липня. Напередодні наша збірна розгромно програла Італії .