Український баскетболіст провів феєричний матч у НБА

3,5 т.

Українець Олексій Лень провів феєричний матч за "Фінікс Санз" у черговому турі НБА. Наш центровий добре проявив себе в поєдинку проти "Сакраменто", зумівши оформити дабл-дабл.

Лень провів на майданчику довше за всіх своїх одноклубників. За 37 хвилин Олексій набрав 16 очок і здійснив 12 підбирань. Крім того, в його активі один блок-шот і одна результативна передача.

Читайте: Українець Лень встановив рекорд у матчі НБА

Варто зазначити, що за кількістю підбирань українець став кращим серед обох команд. Однак це не допомогло "Фініксу" здобути перемогу. Проваливши перші три чверті, "Санз" не вистачило зовсім трохи, щоб перевести гру в овертайм. У підсумку матч завершився поразкою господарів із рахунком 101:105 (22:26 27:30, 23:31, 29:18).

Читайте: Український баскетболіст Лень увійшов до п'ятірки кращих у матчі НБА

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що 22-річний Лень провів розкішний матч у НБА проти "Нового Орлеана".