Визначився переможець чемпіонату України з баскетболу

25,7 т.

Южненський баскетбольний клуб "Хімік" виграв чемпіонат України. У Києві, на паркеті столичного Палацу спорту, гості з Одеської області з рахунком 78:76 обіграли "Динамо" в четвертому матчі фінальної серії Суперліги Фаворит Спорт.

У перших двох чвертях йшла напружена рівна боротьба. Обидві команди помітно нервували, робили багато помилок, але перевага перед великою перервою залишалася на боці "Хіміка".

Друга половина стала справжньою феєрією атакуючого баскетболу. У третій десятихвилинці южненці накрутили темп, і втомлене "Динамо", яке грало практично однією п'ятіркою, стало пропускати гострі контратаки.

Але в заключній чверті київські баскетболісти зібралися і скоротили відставання до двох пунктів. Вирішальний кидок Михайла Анісімова з сиреною міг принести "Динамо" перемогу, але м'яч лише зрадницьки "облизав" кільце.

Читайте: "Ніякої політики!" Федерація баскетболу України спростувала злиття з Приват-лігою Коломойського

Таким чином, рахунок у серії став 3:1 на користь команди з Южного. У чемпіонаті України залишилося провести лише одну гру за третє місце. 3 травня у вирішальній сутичці зійдуться "Кривбас" і "Черкаські Мавпи" (рахунок у серії 2:2).

Фінал. Серія до 3 перемог. Матч №4

"Динамо" - "Хімік" - 76:78 (17:16, 19:22, 18:22, 22:18)

"Динамо": Чигринов (2), Фанденберк (9 + 4 перехоплення), Липовий ( 18 + 5 підбирань + 6 передач), Дроздов (9 + 10 підбирань + 4 передачі), Анісімов (19 + 7 підбирань + 2 блок-шоти) - старт; Челован (8), Фурс (2), Шундель (5), Доггет (4)

"Хімік": Фрезьєр (29 + 6 підбирань + 6 передач), Попов (5), Конєв (13), Шоу (12 + 5 підбирань ), Антипов (5) - старт; Мальчевський (3 + 5 підбирань), Бєліков, Рябчук, Прокопенко, Петров (9 + 5 підборів), Сидоров (2).

Як повідомляв "Обозреватель", "Хімік" сенсаційно розлучився із тренером після поразки в першому матчі серії від "Динамо".