Українки здобули чергову перемогу на Євробаскеті

22,0 т.
Жіноча збірна України з баскетболу

Жіноча молодіжна збірна України перемогла команду Ізраїлю в матчі другого етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B. Зустріч у столиці Чорногорії завершилася з рахунком 75:70 (24:21, 12:14, 20:21, 19:14). Велика частина ігрового часу проходила практично в рівній боротьбі на майданчику. Українки забезпечили собі в дебюті перевагу в три очки, яке суперниці до перерви майже відіграли. Остаточно рахунок вирівнявся після третьої чверті. Однак у заключній десятихвилинці наші дівчата виявилися сильнішими. Кращою в збірній України стала Ольга Яцковець - вражаючий дабл-дабл в 26 очок і 18 підбирань. 22 очка набрала Вікторія Конде.

Читайте: Українська "молодіжка" здобула яскраву перемогу на жіночому Євробаскеті

Нагадаємо, на другому етапі збірна України веде боротьбу в групі за 9-13 місця. У наступному матчі наша команда 14 липня зіграє проти Болгарії. Початок о 16:15.