Не слід недооцінювати збірну України - тренер
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Не слід недооцінювати збірну України - тренер](https://i.obozrevatel.com/2015/9/5/431587.jpg?size=1944x924)
Збірна України з баскетболу має достатньо сил, щоб додати у потрібний момент по ходу поєдинку. Суперникам не слід недооцінювати нашу команду.
Про це "Обозревателю" сказав колишній тренер збірної України Віталій Черній, коментуючи драматичний старт нашої команди на чемпіонаті Європи з баскетболу.
- Думаю, гра дуже сподобалася глядачам. До останньої секунди тримала в напрузі. Хотілося б, звичайно, щоб наші виграли, а ми могли б говорити про успішний старт. Але якщо судити по грі, литовці собі в плюс цей поєдинок не внесуть. Наші ж знову довели, що можуть додати, можуть зіграти другу половину матчу краще, ніж початок.
Почали не дуже впевнено. Був присутній якийсь мандраж. За рахунок чого зуміли переломити хід гри? Перше - за рахунок агресивної гри в нападі. Захист був більш-менш нормальним. Можна ще додати. Але за рахунок самовіддачі кожного гравця ми впоралися. Друге - осмислена агресія в атаці. Ми не просто ганяли м'яч по периметру, кидаючи після першої ж передачі, а доводили м'яч до вільного гравця, отримуючи перевагу. Третє - у нас були, хоч і не дуже багато, швидкі прориви. І четверте - дуже здорово зіграв Кирило Фесенко. Велику частину часу Валанчюнас не міг з ним впоратися.
Також хочу похвалити хлопців, які виходять з лавки. Вони набрали 24 очки з 68. Це дуже добре.
Читайте: Україна - Литва - 68-69: в секунді від сенсації
Радує прекрасна атмосфера на майданчику і на лавці. Добре видно, що є згуртована команда. Хочу, щоб це бажання перемагати і натиск були в наступних іграх.
Чого не вистачило, щоб вирвати перемогу? Швидше за все щось було упущено в самому початку матчу. Або більш сконцентровано починати, або більш розкуто. Менше мандражувати на початку.
За підсумками стартового поєдинку скажу, що не слід недооцінювати наших хлопців. Вони можуть грати на рівних і обігравати будь-якого суперника. І хоча сьогодні ми програли, видно, за рахунок чого ми можемо вигравати.
Нагадаємо, 6 вересня в 21:30 збірна України зіграє другий матч групового етапу Євробаскету-2 015 проти Чехії.