Тріумф українців і поразки "Ювентуса": всі результати Ліги чемпіонів

5,1 т.
Ігор Зайцев

Українець Сергій Гладир допоміг французькому "Монако" здобути важку перемогу над грецьким "Арісом" у баскетбольній Лізі чемпіонів. Клуб нашого атакуючого захисника обіграв суперника із рахунком 65:62.

28-річний уродженець Миколаєва провів на майданчику 25 хвилин. За цей час Гладир набрав 5 очок, зробив один підбір, а також віддав дві результативні передачі і зробив три перехоплення.

Читайте: Дівчата влаштували бійку під час матчу чемпіонату України з баскетболу: опубліковано відео

Ще один наш співвітчизник Ігор Зайцев у складі польського "Шельмета" обіграв грецький АЕК - 78:75. Як і у випадку із Гладирем, очки українців опинилися на вагу золота. Центровий набрав за 4 хвилини 4 очки, які визначили результат зустрічі в групі Е.

"Егер" (Угорщина) - "Проксімус Спіру" (Бельгія) - 74:79

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що український баскетболіст підкорив уболівальників суперкидком у чемпіонаті Іспанії.