Україна феєрично вийшла у чвертьфінал молодіжного Євробаскету

22,2 т.
молодіжна збірна України з баскетболу

Збірна України з вийшла до чвертьфіналу молодіжного чемпіонату Європи, який проходить у Фінляндії. В 1/8 фіналу наші хлопці в красивому стилі обіграли збірну Бельгії - 95:73.

Перша половина зустрічі видалася досить напруженою. Незважаючи на статус аутсайдера, бельгійці змогли нав'язати "жовто-синім" боротьбу.

Обом командам вдавалося часто вражати кільце суперника, що вилилося в результативний . Першу чверть наші програли в три очки - 24:27.

У другій 10-хвилинці підопічним Максима Міхельсона вдалося кілька разів вдало зіграти у захисті, що призвело до того, що українцям вдався стартовий ривок - 7:0.

Втім, супернику швидко вдалося повернути інтригу і зрівняти загальний рахунок. Проте це не вплинуло на те, що збірна України пішла на велику перерву з перевагою в 4 пункти.

Читайте: Лідер молодіжної збірної України: неважливо як, але я повинен допомогти команді перемагати

У третій чверті "жовто-сині" по-справжньому взялися за справу. Кобець, який відпочивав у першій половині, почав тероризувати оборону суперників. Ривок в десять "сухих" очок - і перевага українців зросла до +14.

У ці хвилини у наших виходило все. Триочкові від Кобця, Сидорова і Балабана просто нокаутували суперника. Фактично на цьому вся боротьба закінчилася, адже утретій чверті суперники заробили лише 9 пунктів.

Остання 10-хвилинка стала порожньою формальністю, в якій наші дозволили супернику виграти в одне очко. Це ніяк не вплинуло на загальний успіх і вихід до чвертьфіналу.

Кращими в грі з Бельгією в складі "жовто-синіх" стали Сергій Павлов, який набрав 18 очок, і Святослав Михайлюк, який зробив 8 підбирань.

Пізніше наша команда дізналася суперника в боротьбі за путівку до півфіналу Євробаскету.

Чемпіонат Європи U-20

1/8 фіналу

Україна - Бельгія - 95:73 (24:27, 24:17, 26: 9, 19:20)

Україна: Сидоров (5 + 6 передач), Михайлюк (8 + 8 підбирань + 6 передач + 5 втрат), Балабан (8 + 6 підбирань), Тарасенко (11), Скапінцев (8 + 5 підбирань) - старт; Антоненко (6), Кобець (15 + 5 підбирань + 4 перехоплення), Приймак, Павлов (18), Мірошниченко (2), Лебединцев, Зотов (14 + 5 передач + 3 перехоплення).