Чемпіон України красиво вийшов у чвертьфінал Кубка Європи ФІБА

1,0 т.

Чемпіон України БК "Хімік" вийшов у чвертьфінал Кубка Європи ФІБА. Команда Олега Юшкіна здобула путівку в наступний етап турніру в битві з румунською "Енергією" - 84:77.

Початок матчу ознаменувався огидною грою "Хіміка" в захисті. Незважаючи на те, що в нападі у господарів не було інших варіантів окрім триочкових, вони регулярно набирали очки.

Читайте: Де дивитися матчі Суперліги Фаворит Спорт: розклад трансляцій 2-6 березня

Гості настільки примітивно намагалися використовувати явну перевагу в передній лінії, що навіть далеко не найнадійніша оборона "Енергії" часто справлялася з нехитрими закидами на бігменів. На щастя, у другому поспіль поєдинку Мальчевський вирішив яскраво нагадати всім про свій атакуючий потенціал і завдяки його бездоганному виконанню кидків з-за дуги "Хімік" не відпускав суперника занадто далеко, пише "Планета Баскетбол".

Однак на початку другої чверті перевага румун досягла 9 очок, після чого Юшкіну довелося брати черговий тайм-аут. Але після нього варто було гостям почати трохи уважніше діяти в захисті, як різниця в класі суперників проявилася дуже яскраво. За лічені хвилини южненці спорудили ривок 13:2 і на велику перерву пішли вже лідерами.

Читайте: Екс-гравець "Черкаських мавп" став легендою баскетболу в США

У другій половині "Хімік" хоча і не давав приводу засумніватися у своїй перемозі над відігралими всю зустріч вшістьох господарями, але регулярно допускав помилки в нападі та іноді занадто вальяжно захищався. Розраховувати на вихід у Фінал чотирьох з такою грою вкрай складно.

1/8 плей-офф. Серія до 2 перемог. матч №3

"Енергія" (Румунія) - "Хімік" (Україна) - 77:84 (28:24, 12:21, 19:24, 18:15)

"Енергія": Акташ (2 + 5 передач), Хорн (14 + 11 підбирань + 7 передач), Андрій (19), Данис (29 + 7 підбирань), Санта (11) - старт; Міхуті (2)

"Хімік": Фрезьер (4 + 7 передач), Конєв (18 + 6 підбирань + 2 блок-шота), Бєліков (5), Шоу (2), Антипов (15) - старт; Мальчевський (19), Попов (2), Рябчук, Прокопенко, Петров (13), Сидоров (6 + 3 перехоплення)

Рахунок в серії: 1-2