"Динамо" програло матч-трилер в Кривому Розі

6,3 т.
'Динамо' програло матч-трилер в Кривому Розі

"Кривбас" в драматичній боротьбі вирвав перемогу у "Динамо" - 81:79. Завдяки успіху в другому матчі криворіжці зуміли зрівняти рахунок у серії.

Господарі з перших секунд кинулися атакувати. Це не збентежило киян, які відповідали на результативний кидок суперника своїм. У підсумку до великої перерви домогтися переваги не вдалося жодному з суперників - 42:42.

Лише після перерви невеликою перевагою заволоділи господарі. Протягом всього часу третьої чверті вони вели в рахунку. Особливо активно діяли Бояркіна та Липовцев.

Читайте: Суперліга Фаворит Спорт: результати матчів 1/2 фіналу 14-15 квітня

Здавалося, криворіжці дотиснуть киян, коли відрив господарів досяг семи очок, але "Динамо" вдалося його скоротити до трьох. Вирішальною стала дуель фолів на останніх секундах. Кияни до мінімуму скоротили відрив, але змінити рахунок на свою користь не змогли.

"Кривбас" зрівняв рахунок в серії, яка продовжиться поєдинком в Києві 18 квітня.

"Кривбас" - "Динамо" - 81:79 (22:21 20:21, 23:19, 16:18)

"Кривбас": Бояркіна (18 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Забірченко (6 + 7 передач), Глєбов (21 + 7 підбирань + 5 втрат), Липовцев (14 + 11 підбирань + 4 передачі), Івшин (13) - старт; Артем Щепкін (5), Нікітін (2), Тихонов (2), Ворник. "Динамо": Сліпенчук (6), Фанденберк (19 + 10 підбирань + 5 передач + 4 втрати), Липовий (22 + 8 підбирань + 4 передачі + 7 втрат), Дроздов (17 + 8 підбирань), Анісімов (6 + 5 підборів + 4 передачі + 2 блок-шота + 4 втрати) - старт; Чигринов (6), Фурс (3), Шундель, Доггетт, Челован. Рахунок в серії: 1-1.

Як повідомлялось "Обозреватель", в іншому півфіналі "Хімік" вдруге обіграв "Черкаські Мавпи" .