Збірна України драматично вийшла в плей-офф молодіжного Євробаскету-2017

30,2 т.
Збірна України з баскетболу U20

Збірна України (U-20) завершила груповий раунд молодіжного чемпіонату Європи з баскетболу драматичною поразкою від Ізраїлю - 83:91. Таким чином наша команда вийшла в плей-офф Євробаскету-2017 року з однією перемогою та двома програшами в квартеті С.

У заключному поєдинку групового етапу підопічні Максима Міхельсона порадували уболівальників відкритим баскетболом. Однак якщо в першій чверті і на початку другої "жовто-синім" вдавалося блискуче завершувати свої атаки, то ближче до великої перерви реалізація українців трохи погіршилася.

Читайте: Юні українські баскетболісти показали збірній Росії, як потрібно співати гімн: опубліковано відео

Третя десятихвилинка також виявилася за збірною Ізраїлю, яка явно зловила кураж і користувалася нервозністю в обороні нашої команди.

Читайте: Бійці повернулися додому: збірна України прилетіла до Києва з історичними медалями Євробаскета

Остання чверть перетворилася у "догонялки" зі сторони команди Міхельсона. Відстаючи на 11 очок баскетболісти збірної України зусиллями Михайлюка і компанії зробили класний ривок, скоротивши різницю у рахунку до -6.

Після цього ізраїльтяни знову трохи відірвалися, але за 5,5 хвилин до кінця зустрічі назбирали п'ять командних фолів і кожне їхнє порушення правил супроводжувалося штрафними кидками "жовто-синіх".

Здавалося, що камбек України ось-ось відбудеться, але дальні кидки Зусмана і Блатта не дозволили нашим перевернути все з ніг на голову. А додаткова нервозність "жовто-синіх" у кінцівці поєдинку лише допомогла Ізраїлю зберегти перевагу.

Нагадаємо, що збірна України програла Литві на старті молодіжного Євробаскету, а в другому турі здобула розкішну перемогу над Латвією.

Опонент нашої команди по плей-офф визначиться пізніше. Згідно з регламентом, українці битимуться з одним із представників групи D, де виступають Іспанія, Сербія, Італія та Словенія.