Кияни здобули розгромну перемогу в чемпіонаті України

4,7 т.
Будівельник Кремень

Київський "Будівельник" впевнено обіграв "Кремінь" у першому матчі плей-офф Суперліги Парі-Матч. "Будівельники" розгромили гостей у першому чвертьфіналі чемпіонату України з рахунком 105:82.

Столичний клуб контролював хід зустрічі на протязі всього поєдинку. Підопічні Володимира Коваля не дозволили київським уболівальникам засумніватися в своїй перевазі в жодній із чвертей, утримуючи суперника на зручній для себе дистанції.

Читайте: Баскетбол очолив список пріоритетних ігрових видів спорту в Україні

І якщо в другій і третій десятихвилинках "Кремінь" надавав "Будівельнику" вельми гідний опір, то в заключній частині матчу інтрига померла остаточно.

"Будівельник" - "Кремінь" 105:82 (27:19, 25:22, 22:21 31:20)

Таким чином "будівельники" повели в серії - 1:0. Наступний матч команди проведуть вже завтра, 28 березня. Початок зустрічі о 19:00.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що український баскетболіст захопив глядачів своїм трюком на матчі в США.