23-я перемога "Будівельника, тріумф "Дніпра". Результати Суперліги Parimatch 5 березня

3 хвилини
2,2 т.
23-я перемога 'Будівельника, тріумф 'Дніпра'. Результати Суперліги Parimatch 5 березня

У неділю, 5 березня, другого дня івано-франківського бабла відбулися чергові три поєдинки чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Parimatch. БК "Запоріжжя" було розгромлено "Прикарпаття-Говерлою" ( 59:74 ), "Дніпро" здобув легку перемогу над "Політехнікою-Галичиною" ( 97:57), а "Будівельник" здобув 23-ту перемогу в сезоні, здолавши одеську БІПУ ( 67:57 ).

Відео дня

Будівельник та БІПА розпочали матч не надто результативно – реалізувавши лише по 4 кидки з гри в першій чверті, але при великій кількості фолів і штрафних Будівельник виграв першу чверть 16:12.

В другій чверті кияни збільшили свою перевагу до 12 очок і тримали її до середини третьої чверті. Але кінцівку третьої чверті краще зіграли баскетболісти одеської команди, які скоротили своє відставання до 4 очок, а якби Шашков з сиреною влучив триочковий, то різниця була б мінімальною.

Останню чверть Будівельник провів зібрано, повернувши собі впевнену перевагу і довівши матч до перемоги.

У Будівельника найрезультативнішим став Олександр Кольченко, який набрав 24 очки, реалізувавши 6 триочкових. Відзначимо також Максима Сандула, який оформив дабл-дабл з 12 очок та 12 підбирань.

Будівельник залишається без поразок, вигравши 23-й матч в сезоні Суперліги Parimatch, а БІПА, програши всьоме в сезоні, опустилась на четверте місце, пропустивши за особистими зустрічами Київ-Баскет.

БІПА — Будівельник 57:67 (12:16, 13:19, 20:14, 12:18)

БІПА: Унгурян 4, Ткаченко 12 + 6 підбирань, Кабацюра 14 + 8 підбирань, Рябчук 14 + 8 підбирань, Кадигроб 5 – старт; Агафонов 11 + 8 підбирань – 5 втрат, Шашков 6, Николенко 3, Кобець 0, Конєв 0

Будівельник: Хохоник 4, Приймак 2, Сандул 12 + 12 підбирань, Кольченко 24, Конєв 10 + 9 підбирань – старт; Нікітін 13 + 7 підбирань, Буренко 2, Зайцев 0

Дніпро здобув перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch, здолавши в Івано-Франківську львівську Політехніку-Галичину.

Дніпро впевнено виграв стартову чверть і контролював гру протягом всієї ігрової дистанції. Команда Володимира Коваля якісніше грала в захисті та грала командніше в атаці. Політехніка-Галичина продемонструвала погані кидкові показники та не втримала суперника в трисекундній. Дніпро мав двозначну перевагу з середени першої чверті і в результаті виграв матч із рахунком 97:57.

Сергій Загреба завершив матч із дабл-даблом — 14 очок + 10 підбирань, а Станіслав Тимофеєнко набрав 17 очок, ставши найрезультативнішим у складі переможців.

6 березня Дніпро закриватиме бабл в Івано-Франківську матчем проти Прикарпаття-Говерла, а Політехніка-Галичина зіграє з Будівельником.

Дніпро — Політехніка-Галичина 97:57 (21:9, 23:20, 28:17, 25:11)

Дніпро: Тимофеєнко 17 + 3 передачі, Загреба 14 + 10 підбирань, Бондарчук 9 + 4 підбирання, Закурдаєв 5, Вільховецький 2 + 3 передачі — стартт, Тарасенко 14, Сорочан 13 + 4 передачі + 4 підбирання - 4 втрати, Сипало 10, Колдомасов 8, Шкода 5 + 4 передачі, Бачурін 0, Качанов 0

Політехніка-Галичина: Бережний 19 + 6 підбирань, Станішевський 7 + 5 підбирань, Горобченко 4 + 5 передач + 4 перехоплення, Федчук 3 - 5 втрат, Крамар 2 — старт, Тіщенко 12 + 7 підбирань, Ожегов 8 - 3 втрати, Полюляк 2 + 5 перехоплень, Путько 0

Прикарпаття-Говерла впевнено обіграв Запоріжжя 74:59 в рамках домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

Гравці Запоріжжя намагалися не відпустити суперника у відрив зі старту, але реалізація двоочних на рівні 29% у першій половині гри цього не сприяла. У результаті після першої чверті Прикарпаття-Говерла вигравала 9 очок, після половини гри - +15, а за ходом третьої чверті перевага господарів досягла 25 очок.

У четвертій чверті Запоріжжя зуміло скоротити своє відставлення до 10 очок, але інтрига в матчі не повернулася.

У переможців відразу п'ять гравців набрали 10 і більше очок, а найрезультативнішим став Ілля Чугунов з 15 очками. Відмітимо також Максима Тимофійчука, який зі своїх 12 очок заробив у першій половині, зробивши суттєвий вклад у те, що його команда створила собі запас.

Прикарпаття-Говерла здобула свою 8 перемогу в сезоні, з яких три над Запоріжжям. Завершити домашню бабл команду Євгена Мурзіна грою проти Дніпра.

Запоріжжя — Прикарпаття-Говерла 59:74 (11:20, 12:18, 19:24, 17:12)

Запоріжжя: Буц 10 + 17 підбирань – 6 втрат, Бер 0, Биков 9 + 7 перехоплень, Морозов 15 + 7 підбирань, Тельчаров 8 + 6 передач – старт; Ледньов 8, Кліманов 5, Покоєнко 4, Компанієць 0, Дмитренко 0

Прикарпаття-Говерла: М. Тимофічук 12 + 6 підбирань, Аврахов 10 + 5 підбирань, Чугунов 15 + 7 підбирань, Старцев 13 + 7 підбирань + 7 передач, Лесик 10 + 8 підбирань – старт; Хрисостоміді 7, Лонюк 6, Гаврилов 1, Водолазський 0, Музиченко 0, А.Тимофійчук 0