Українська "молодіжка" здобула четверту поспіль перемогу на жіночому Євробаскеті

15,9 т.
жіноча збірна України

Жіноча молодіжна збірна України перемогла команду Ірландії в матчі другого етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B - 55:69.

Наші дівчата і на цей раз не зрадили своєму ігровому стилю на турнірі. У приблизно рівній грі протягом більшої частини поєдинку українки в останній чверті дотиснули суперниць.

Після першої 10-хвилинки "жовто-синім" довелося відігравати 5 очок відставання. З цим вони впоралися ще до перерви. Суперниці все ще намагалися чинити опір у третій чверті, але на заключну їм не вистачило сил.

Знову потужно зіграла наша Ольга Яцковець. В її активі дабл-дабл: 18 очок, 14 підбирань. 16 очок набрала Віта Воробей, 15 - Вікторія Конде.

Читайте: Українська баскетболістка стала кращою у відборі на чемпіонат Європи, обійшовши росіянку

Це вже четверта поспіль перемога нашої "молодіжки".

Чемпіонат Європи U-20

Жінки. дивізіон B

Ірландія U-20 - Україна U-20 - 55:69 (19:14, 12:19, 15:17, 9:19)

Зазначимо, що свій наступний матч на Євробаскеті збірна Україна зіграє 17 липня проти Білорусі. Початок о 16:15.