Судді "викинули" збірну України з Кубка світу з баскетболу 3х3

27,7 т.
збірна України з баскетболу 3х3

Збірна України не зуміла вийти до півфіналу Кубка світу з баскетболу 3х3, який проходить у французькому Нанті. Судді буквально викинули нашу команду, відверто її потопивши в 1/4 фіналу з господарями турніру.

У чвертьфінальній битві "жовто-сині" в складі Станіслава Тимофієнка, Олександра Кобця, Дмитра Ліповцева і Максима Закурдаєва програли Франції з рахунком 12:20.

Читайте: Україна на Кубку світу з баскетболу 3х3: розклад, результати, таблиці

Обидві команди активно почали зустріч, щільно пресингуючи суперника і не даючи ні секунди на роздуми. Французи на правах господарів грали досить грубо і застосовували брудні прийоми, проте судді часто не фіксували фоли "своїх" баскетболістів.

Незважаючи на це, українці першими відкрили рахунок, намагаючись не вестися на провокації гравців "триколора". Коли ж обстановка на паркеті почала загострюватися, в справу втрутився Кобець. Пара його точних дальніх кидків злегка остудила запал французів, адже вони виявилися в ролі наздоганяючих.

Відразу після цього господарі взяли тайм-аут. Гнані трибунами, вони накрутили темп і двічі поспіль закинули через дуги.

А далі пішло відверте суддівське свавілля. Арбітри фіксували нам технічні фоли і призначали подвійні "пенальті". У підсумку французи пішли в серйозний відрив, набравши очки зі штрафних кидків.

Читайте: Український баскетболіст захопив чумовими трюком на Кубку світу

Нагадаємо, що Україна з першого місця вийшла до чвертьфіналу, здобувши перемоги у всіх чотирьох матчах групового раунду в квінтеті С, де також виступали Катар, Естонія, Польща і Шрі-Ланка.

Сьогодні, 21 червня, свій матч у 1/4 фіналу Кубка світу 3х3 проведе жіноча збірна України. Наші дівчата зустрінуться зі Швейцарією, яка не програла жодного матчу на груповому раунді. Початок зустрічі о 17:20.