Українські баскетболістки феєрично вийшли у фінал Європейських ігор

21,9 т.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла у фінал Європейських ігор у Баку.

Відео дня

У півфіналі українки впевнено переграли команду Словенії. Матч закінчився з рахунком 21:16.

Українки з перших хвилин поєдинку отримали перевагу і з кожною атакою її збільшували. Лише під кінець зустрічі наші дівчата дозволили суперницям скоротити різницю в рахунку до 5 очок.

9 очок набрала Ольга Мазніченко, по 5 - Христина Мацько та Анна Зарицька. Вікторія Пазлюк набрала 2 очки.

У складі суперниць Ана Любенович набрала 7 очок, Зіва Здослек - 5, а Урса Зіберт - 4.

У фіналі українки зіграютьв з переможницями матчу Іспанія - Росія. Битва за "золото" відбудеться сьогодні. Початок зустрічі о 18:30 за Києвом.

Дивіться: Медальний залік Європейських ігор в Баку: онлайн таблиця

Нагадаємо, на груповій стадії України обіграла Туреччину (19:11), Чехію (15:11) і Бельгію (17:12). У 1/8 фіналу наші дівчата розгромили словачок (16:8). А в чвертьфіналі вирвали перемогу у Греції (21:19).