Україна здобула божевільну перемогу над Латвією на молодіжному Євробаскеті

43,5 т.
Україна - Латвія Євробаскет

Збірна України з баскетболу здобула неймовірну перемогу в третьому турі молодіжного чемпіонату Європи, який проходить у Гельсінкі. "Жовто-сині" в нервовому поєдинку в овертаймі виграли у Латвії - 72:70 (10:17 12:15, 21:23, 22:10 7: 5).

Підопічні Максима Міхельсона з перших хвилин потрапили під жорсткий пресинг суперника. Дуже активний захист латишів спільно з великою кількістю втрат із боку наших призвели до того, що українці почали відверто нервувати і метушитися.

Читайте: Молодіжний Євробаскет-2016. Україна - Латвія - 72-70: хронологія матчу

Тільки з другої половини першої чверті наші все ж налагодили гру в обороні, проте на велику перерву команди пішли з різницею +10 на користь гостей.

У третій чверті обидві збірні влаштували на майданчику відкритий баскетбол, дозволяючи супернику якщо не все, то багато що. І лише в останній 10-хвилинці українці відчули свою гру, перевернувши все з ніг на голову. Наші регулярно долали захисні редути суперника, в результаті зумівши відіграти мінус 17 очок і перевести матч в овертайм.

FIBA

У додатковий час підопічні Міхельсона пішли вперед, зумівши добити надломлених латишів. Одним із головних героїв кінцівки зустрічі став легіонер "жовто-синіх" Святослав Михайлюк, який після цього матчу претендує на потрапляння до збірної туру.

Ця перемога дозволяє сподіватися збірній України на вихід у плей-офф із першого місця в групі. Нас може потіснити тільки Словенія, яка сьогодні гратиме із Сербією.

Група С, 3-й тур

Україна - Латвія 72:70 (10:17 12:15, 21:23, 22:10 7: 5)

Україна: Сидоров (5 + 7 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення), Михайлюк (17 + 7 втрат + 4 перехоплення), Балабан, Тарасенко (1 + 4 підбирання), Скапінцев (12 + 6 підбирань), - старт; Зотов (3 + 5 передач + 3 перехоплення), Кобець (16 + 5 підбирань), Павлов (17), Антоненко (1), Мірошниченко

Латвія: Каварс (18 + 14 підбирань), Хазнерс (15), Раїмі (11 + 5 перехоплень), Ломазс (9 + 5 підбирань + 6 втрат), Фейкнерс (7), Бірканс (6 + 8 підбирань + 4 передачі), Саулітіс (2), Гутманіс (2 + 5 підбирань), Страдніекс, Кохс, Круміньш, Грінбергс

Читайте: Українець увійшов до збірної туру на молодіжному Євробаскеті

Нагадаємо, що Україна дала бій Словенії на старті чемпіонату Європи, а потім здобула чудову перемогу, обігравши чинних чемпіонів.