Євробаскет-2015. Визначився перший фіналіст турніру

6,9 т.

Збірна Іспанії вийшла у фінал чемпіонату Європи, здолавши в овертаймі півфіналу Францію - 80:75 ОТ (17:20, 15:13, 16:23, 18:20, 14: 9).

Іспанці спробували на початку поєдинку зробити ставку на триочкові, які в них відверто не пішли. Це дозволило французам забезпечити до середини першої чверті перевагу в сім очок. Іспанцям доводилося постійно наздоганяти господарів, які кидали точніше і були кращими на підборах.

Однак вирішальної переваги французи до великої перерви не забезпечили - лише одне очко.

Так звана вирішальна третя чверть краще вдалася господарям турніру. Перед заключною десятихвилинкою вони забезпечили собі загальну перевагу у вісім очок.

Однак Газоль з партнерами поступово скоротили відставання. Менш ніж за три хвилини до сирени Паркер черговий раз помилився, іспанці виграли підбір, стрімко кинулися в атаку і вийшли вперед.

За 47 секунд до кінця французи програвали одне очко і сфолили в атаці. Іспанці відповіли двома очками з гри. За 16 секунд Родрігез збільшив перевагу іспанців до трьох очок. Батюм відразу врятував господарів триочковим. Він же кидав, коли залишилося трохи більше секунди ігрового часу, але не влучив з середини майданчика.

Читайте: Євробаскет-2015. Табло турніру

Наприкінці овертайму французи багато помилялися під щитом суперника, а нестримний Газоль зробив все для перемоги. Він же і став кращим у поєдинку - 40 очок, 11 підбирань і одна передача. Іспанці взяли реванш за півфінал попереднього чемпіонату Європи, у якому французи вирвали перемогу також в овертаймі - 72:75.

Другий фіналіст Євробаскету 2015 визначиться 18 вересня в матчі Сербія - Литва. Його початок о 22:00.